hakkımızda

Original.png

Mobilya makineleri üretimi yapan firmamızla ve tecrübeli kadromuzla sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerimizi almış bulunuyoruz. 

Yatak Üretim Makineleri, Sünger Kesim Makineleri, Paketleme Makineleri, Yay Paketleme Makineleri ve isteğe göre özel makine imalatı yapmaktayız. Önemli olanın müşteri memnuniyeti ve sürekli kendini geliştirme olduğunun bilincinde olarak, tecrübeli kadromuzla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • Üretim tesisi mi kurmak  istiyorsunuz !

Tesisinizi birlikte kuralım. Sizin için a’dan z’ye her şeyi kapsayan TESİS KURULUM PROJESİ  hazırlayalım. Bu proje sayesinde; hedeflenen kapasiteye göre olması gereken fabrika alanından, bölüm yerleşimlerine…...makine parkı listesinden, güncel makine fiyatlarına….. depoda kurulması gereken raf tiplerinden, mamul- yarı mamul taşıma arabalarına….. tesis kurulum maliyetinden, yatırım amortisman süresine….. hammadde tedarikçilerinden,  iletişim bilgilerine….. ihtiyaç duyulacak çalışan sayısından, yükleme rampalarının yerlerine kadar….. her bir detayı görebilecek, atacağınız her adımı bilerek ve emin olarak atabileceksiniz. Sizin için hazırlayacağımız bu yol haritası ile sermayenizi riske atmayacak, yatırımınızı en az maliyetle gerçekleştirecek, en kısa sürede yatırımınızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Unutmayın ! Tam kapasite üretime geçemeden geçen her bir gün, sizin için zarardır.

 

  • Kapasite veya veriminizi mi arttırmak istiyorsunuz !

Tesisinizi ziyaret edelim. Bir fotoğrafınızı çekelim. Size yatırımsız veya en az yatırımla kapasitenizi veya veriminizi arttırmanın yolunu gösteren bir RAPOR hazırlayalım. Bu raporda yer alacak somut verilerden yola çıkarak, atılması gereken adımları birlikte atalım.

 

  • Makine ihtiyacınız mı var !

Siz isteyin…. Biz yapalım…. Devreye alalım…. Eğitimlerini verelim…. Bu makinelerden siz en iyi verimi alana kadar yanınızdayız.

 

  • Ar-Ge desteğine mi ihtiyacınız  var !

Size ürün tasarlayalım. Teknik indekslerinden, reçetelerine kadar her detayıyla size sunacağımız bu yeni ürünleri isterseniz uzman ekibimiz, bünyenizde seri üretime de kazandıracaktır. Unutmayın ! Doğru ürün tasarımı elinzdeki en büyük koz olacaktır.